Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Svět Download

Filmy(CZ)

Ahoj.Budu sem vám dávat ty nejnovější filmy v českym dabingu na co nejmeně linků.

Pokud vám bude něco chybět,tak stačí napsat do vzkazů.Jo a jen free servery.:)

 

Izolace / Severance (2006)

Izolace / Severance (2006) - obrázekCZ
Komedie / Horor / Thriller 
Velká Británie / Německo, 2006, 90 min


Režie: Christopher Smith
Hrají: Danny Dyer, Laura Harris, Tim McInnerny, Toby Stephens, Claudie Blakley, Andy Nyman
 
Info

Pracovat od 9 do 5 je skutečně horor, ale teambuilding může být ještě daleko horší. Firemní výlet do hor východní Evropy se stává adrenalinovým, když je skupina objevena bláznivými zabijáky, kteří touží po smrti celého teamu.

DOWNLOAD

http://zdielanie.sk/C1l81sws3bQ8DMVaL7uoEA/Izolace.cz.dub.avi

 

PRÁZDNINY PANA BEANA

PRÁZDNINY PANA BEANA - obrázekhttp://www.zdielanie.sk/2bisnCYLzG6vO7du8ARCyg/Prazdniny_pana_Beana.avi
Svou neomezenou fantazii využívá k co nejkomplikovanějším řešením těch nejjednodušších problémů. Neortodoxní postup sice přináší řadu potíží, ale na konci série událostí, kterou by šlo také charakterizovat jako sled mimořádně nešťastných příhod, stojí vždy triumfálně jako vítěz - Bean, pravá filmová katastrofa. Před deseti lety se z televizních skečů poprvé přesunul na filmové plátno a teď se na něj znovu vrací. Bát by se měli především Francouzi, do jejichž země se vydává na prázdniny. Původně chtěl pan Bean (Rowan Atkinson) na Francouzské riviéře pouze nachytat trochu bronzu a pár dní si odpočinout. Život tohoto škodolibého smolaře ani mimo hranice Velké Británie nijak nešetří, a tak se pohodová cesta změní v sérii zmatků, nehod a katastrof, které vyvrcholí promítáním jeho velmi peprného prázdninového deníčku na filmovém

 

 

HANIBAL-ZROZENÍ

HANIBAL-ZROZENÍ - obrázekhttp://www.zdielanie.sk/AJLScA.klF6OiDyB3or0Jg/hanibal_zrozeni.avi
Dlouho očekávané pokračování kultovní série o neslavně slavném Hannibalu Lecterovi (Mlčení jehňátek, Hannibal, Červený drak), které se tentokrát vrací na úplný začátek. Film se natáčel podle knihy Thomase Harrise, který je autorem všech předchozích slavných předloh.
 

PARANOIA

PARANOIA - obrázekhttp://zdielanie.sk/k6oYpLxPs-yaYMPfoC7A3w/parano-hunts.avi
Poklidný život Laury a Stevena poznamená nijak neplánovaná událost. Laura otěhotní a na přání svého manžela se oba odstěhují z města na venkov. Steven je velmi pracovně vytížen, a tak po narození dcery tráví Laura celé dny ve velkém domě sama. Pomalu začíná pozorovat, že se kolem ní začínají dít nevysvětlitelné věci. Bohužel je vidí pouze ona...
 

T4XI

T4XI - obrázekhttp://zdielanie.sk/tbcNaUym9pBRpxz4pzaYAA/t4xi.avi
Taxi se vrácí, ale narozdíl od ostatních dílů tak trochu jinak. Taxi 4 už vlastně není o známém taxíku a ani už nehraje vedlejší roli a ve filmu se v celé parádě objeví jen dvakrát. I když začátek to nedává znát, protože hned zde je krásná jízda taxíku. Dvě věci bych měl určitě povznést. Šéfkomisaře Gibéra, který opěz perlí a při jeho scénách nejde jinak než se nesmát a ještě dějovou linku otců(jak víte v minulém díle porodili partnerky obou hlavních hrdinů), kde jeden neustále něco zakazuje a druhý nechá dítěti skoro volnou ruku. Zkuste hádat, kdo z nich je který. Jinak se z Taxi stává odpočinkový film.
TOPlist
TOPlist click to comment
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek